Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik

Kreatif hizmetlerde, bir markanın ihtiyaç duyacağı ilk madde kurumsal kimliktir. Kurumsal kimlik o markanın kişiliğini, karakterini ve duruşunu belirler. Bununla birlikte kurumsal kimlik, markanın rengini, bakış açısını, vizyonunu ve sesini tarif eder. Kurumsal kimlik, potansiyel müşterilerinizin markanızla temas kurduğu, markanızı gördüğü, markanızla karşılaştığı ilk noktadır. Kurumsal kimliğin her parçası bu ilk temas anına ve sonrasındaki markalamalar, markanızın itibarına hizmet eder. Bu ve benzeri sebepler, irili ufaklı bütün markalar için kurumsal kimliği ve kendine has bakışı, yaklaşımı ve felsefesi olan markalama çalışmalarını hayati öneme sahip kılar.

Kurumsal Kimlik Nasıl Olmalı?

İyi bir kurumsal kimlik tasarımı, güçlü ve yenilikçi tasarımsal çizgileri içinde barındırmalıdır. Sadece tasarımla da değil, iyi bir fikir ve tam uyumlu renklerle kullanım kolaylığı sağlamalıdır. Dahası, iyi bir kurumsal kimlik tasarımı, potansiyel müşteriyi ilk bakışta etkilemeli, kolay hatırlanmalı ve kesinlikle akılda kalıcı olmalıdır. Siz de potansiyel müşterileri adaylarınızın gördükleri anda etkilenecekleri, kolayca hatırlayacakları, akıllarında yer edecek ve bir daha da akıllarından hiç çıkmayacak etkilere sahip bir kurumsal kimlik ihtiyacındaysanız şu maddeleri ve bileşenleri bir araya getirmeniz gerekmektedir.

  • Yenilikçi ve vizyoner tasarım
  • Stilize ve fonksiyonel fikirler
  • Eksiksiz ve bütüncül uygulama
  • Nicelik ve nitelik anlamında kullanışlı ürünler

Bu dört maddeyi bir araya getirerek markanızı gerçekten temsil edecek logo başta olmak üzere, diğer her türlü kullanımı elde edebilirsiniz. Orijinal İşler ile markanızı hak ettiği noktaya götüren yola çıkarak, potansiyel müşterilerinizle doğru temaslar kurabilir, satış ve performansınızı artırabilirsiniz.

En etkili çözümler için Orijinal İşler Tasarım Ajansının dijital başta olmak üzere, marka yönetimi ve kreatif hizmetlerinden yararlanabilir, geç olmadan dijitaldeki yerinizi alabilir ve var olan konumunuzu güçlendirebilirsiniz.

Orijinal İşler Web Tasarım Ajansı

Tüm dijital platformlarda (Web Tasarımı, Arama Motoru Optimizasyonu SEO, Kurumsal Kimlik Yönetimi, Sosyal Medya Yönetimi gibi...) en az on (10) senelik tecrübeye sahip uzmanlarımız ile sizlere hizmet vermek için buradayız. İnanın, Orijinal İşler yaratıyor ve bizimle büyüyerek kök salan bir çok başarı hikayelerine tanıklık ediyoruz. Şimdi sıra sizde...

Orijinal İşler Web Tasarım Ajansı
Rumeli Hisarı Mah. 4 Nolu Sok. No:50
Sarıyer/İstanbul

Orijinal Ajans - Orijinal Web Tasarım, SEO Hizmeti, Sosyal Medya Yönetimi ve Grafik Tasarım

Call Now Button Top
Open chat
Yardım edebilir miyim?