Hizmetlerimiz

Orijinal İşler Web Tasarım Ajansı

WEB TASARIMI

Modern, işlevsel, mobil uyumlu, özgün, kullanıcı dostu, ekonomik, yenilikçi, profesyonel, stratejik, yüksek geri dönüş ve başarı odaklı web tasarım projeleri üretiyoruz.
Detaylar
SEO Orijinal İşler Web Tasarım Ajansı

SEO OPTİMİZASYONU

Projelerin geliştirilme aşamasında, temel ve modern SEO kurallarını dikkate alıyor ve projenizi bu kurallara göre geliştiriyoruz.. Amacımız sizi Google'da 1 numara yapmak.
Detaylar
Kurumsal Kimlik Orijinal İşler Web Tasarım Ajansı

KURUMSAL KİMLİK

Orijinal, profesyonel, yaratıcı, özgün, hatırlanması kolay, kurumsal kimlik, logo, amblem, katalog, broşür, kurumsal evrak, afiş vb. yayınlar oluşturuyoruz ve Orijinal bir iş yapıyoruz.
Detaylar
Sosyal Medya Yönetimi Orijinal İşler Web Tasarım Ajansı

SOSYAL MEDYA

Sosyal medyada dünyasındaki son yeniliklerle içeriklerinizi oluşturuyor; marka kimliğinize uygun geliştirdiğimiz stratejilerle markanıza değer katıyoruz. 
Detaylar

Orijinal İşler Ne Yapar?

Her projenin üzerine itina ile eğilen, özel çözümler sunan, müşterilerinin gerçekten neye ihtiyacı olduğunu detaylı sunumlar, analizler ve yol haritası ile ortaya koyan Orijinal İşler, tüm projelerde yüksek verim sağlayarak, üst seviye başarı yakalamayı hedeflemektedir.

Minimum maliyet ile maksimum verimin nasıl alınacağını belirleyerek butik hizmetler sunan firmamız; web tasarım, seo, sosyal medya yönetimi, e-ticaret, kurumsal kimlik yönetimi hizmetleri vermektedir. Toplamda on (10) senelik bir know-how ile profesyonel web tasarım hizmeti ve dijital pazarlama süreci yönettik, irili ufaklı bir çok markaya çeşitli hizmetler ve özel çözümler ürettik. Siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten, sizinle beraber daha fazla büyümekten gurur duyacağız.

Yönettiğimiz projeler arasında; mobil web tasarım, özgün web sitesi tasarımı hizmetinden tutun, kurumsal SEO çalışmalarına ve hatta sosyal medya yönetimi işlemlerine kadar tüm süreçlerde, markanızı kendi markamız gibi düşünüyor ve sizleri gereksiz maliyetlerden kurtarıyoruz. Orijinal İşler, doğru referansın, kalıcı müşterinin memnuniyetini görmekten mutluluk duyan ve referansın da referans doğuracağını bilen ve kaliteli hizmet sağlayarak, daha fazla müşteri ağına ulaşacağının bilincinde olan bir firmadır. Profesyonel ekibi ile daima yayınızdadır.

Orijinal İşler Web Tasarım Ajansı SEO

Web Tasarım Ajansı Olarak Hedeflerimiz

Kurumsal web tasarım hizmetleri ile butik hizmet üretmek ve dijital pazarlama planlaması ile stratejik adımlar atmaktır. Özellikle UX kullanıcı deneyimi çalışmaları, yandex metrica analizleri, google analytics raporlamaları ile sizlere sunacağımız sonuçlara inanamayacaksınız. Her zaman söylediğimiz gibi; ölçümlenemeyen şeyi kimse yönetemez.

Arama motoru optimizasyonu (seo hizmeti), arama motoru reklamcılığı (adwords), grafik tasarım, sosyal medya yönetimi hizmeti süreçlerinde olması gerekenleri sizlere tüm şeffaflığı, gelecekte olacakları, sizlere ne kazandıracağını şemalar ve dosyalar ile masaya yatırarak, gerçeği sunuyoruz. Asla hayal satmıyor, vaadler vermiyoruz.

Orijinal İşler Web Tasarım Ajansı

Tüm dijital platformlarda (Web Tasarımı, Arama Motoru Optimizasyonu SEO, Kurumsal Kimlik Yönetimi, Sosyal Medya Yönetimi gibi...) en az on (10) senelik tecrübeye sahip uzmanlarımız ile sizlere hizmet vermek için buradayız. İnanın, Orijinal İşler yaratıyor ve bizimle büyüyerek kök salan bir çok başarı hikayelerine tanıklık ediyoruz. Şimdi sıra sizde...

Orijinal İşler Web Tasarım Ajansı
Rumeli Hisarı Mah. 4 Nolu Sok. No:50
Sarıyer/İstanbul

Orijinal Ajans - Orijinal Web Tasarım, SEO Hizmeti, Sosyal Medya Yönetimi ve Grafik Tasarım

Call Now Button Top
Open chat
Yardım edebilir miyim?